Twoj dom na wyższym poziomie światła

Otwórz swój dom na nowe możliwości

Na szklaną fasadę coraz częściej decydują się właściciele domów prywatnych. Niegdyś nieodzowna część biurowca i infrastruktury miejskiej zawitała również na terenach podmiejskich. Otwarcie przestrzeni to domena nowoczesnego budownictwa, ale nie tylko. To doskonałe uzupełnienie dla popularnej teraz renowacji stodoły i chaty, łączy tradycję z nowoczesnością i sprawia, że świat jest na wyciągnięcie ręki.

Wybierz coś dla siebie...

Aliplast MC Wall

System przeznaczony do projektowania nowoczesnych ścian osłonowych o kształtach prostych i złożonych; system jest podstawą konstrukcji fasadowych: MC Passive, MC Passive+, MC Glass oraz rozwiązania przeciwpożarowego MC Fire;

Aliplast MC Glass

System fasady półstrukturalnej; wykorzystywany do projektowania konstrukcji fasadowych tworzących od zewnątrz płaską powierzchnię bez widocznych profili aluminiowych

Aluprof MB-SR50N

System przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych – płaskich typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji. Kształt słupów i rygli pozwala budować estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

929c4cd75ef99bd42459a3db52c70092
mb-sr50n-efekt-64-pl

Aluprof MB-SR50N Efekt

System MB-SR50N EFEKT służy do wykonywania lekkich ścian osłonowych typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji przestrzennych. Jego konstrukcja nośna bazuje na nowoczesnym i sprawdzonym słupowo-ryglowym systemie aluminiowym MB-SR50N.

Komsta Stolarka aluminiowa Sp. z o.o.

44-120 Pyskowice, ul. Mickiewicza 44