Drzwi panelowe

Drzwi panelowe ze względu na swoje indywidualne cechy oraz przeznaczenie stanowią odrębną linię produktową, mimo, że ich konstrukcja bazuje na standardowych systemach termoizolowanych. W zależności od sposobu osadzenia wypełnienia, drzwi panelowe podzielić można na trzy kategorie, tworzące kompletnie odmienne produkty, różniące się wyglądem i parametrami. W zależności od oczekiwań i preferencji, w asortymencie naszej fimy drzwi panelowe wykonać można w systemie Aluprof MB-86, Aluprof MB-104 Passive oraz Aliplast Star.

ExclusiveDrzwiPanelowe

Wybieraj spośród dziesiątek wzorów!

5026
5008
5015
5009
5006
5004
2701
1401
BasicDrzwiPanelowe

basic - wypełnienie wsadowe

Wypełnienie wsadowe – panel osadzony jest klasycznie jak w przypadku standardowego szklenia z zachowaniem identycznych zasad wypierania.

classic - jednostronnie zlicowane

Wypełnienie jednostronnie zlicowane – panel tworzy jednolitą powierzchnię skrzydła drzwiowego od strony zewnętrznej, od strony wewnętrznej osadzony jest za pomocą systemowych listew jak w przypadku standardowego szklenia.

ClassicDrzwiPanelowe
ExclusiveDrzwiPanelowe

exclusive - dwustronnie zlicowane

Wypełnienie dwustronnie zlicowane – panel naklejony jest z obu stron skrzydła drzwiowego, tworząc idealną i elegancką powierzchnię zarówno od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej drzwi.

Sprawdź też:

aluprof mb 86

Aliplast Star

aluprof mb 104 passive